Wynajmijgo.pl - Wynajem samochodow

Wypożyczalnia samochodów w toruniu

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie wynajmu aut

WYPOŻYCZ SAMOCHÓD OSOBOWY


WYNAJMIJ BUSA


SKORZYSTAJ Z POMOCY DROGOWEJ

FAQ - najczęściej zadawane pytania
+
Auto zastępcze przysługuje Ci, kiedy jesteś poszkodowany w wypadku lub kolizji drogowej spowodowanej przez innego kierowcę, nie ze swojej winy.
+
Zgodnie z panującymi obecnie przepisami, samochód zastępczy przysługuje Ci na cały okres przestoju Twojego samochodu w związku z kolizją. To znaczy, że możesz korzystać z auta zastępczego przez cały okres naprawy lub, w przypadku szkody całkowitej, do momentu wypłaty odszkodowania. W niektórych przypadkach do czasu kupna nowego samochodu, jednak w tym wypadku o szczegóły zapytaj nas bezpośrednio.
+
Koszt wynajmu auta zastępczego ponosi towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca ma wykupioną polisę OC. W przypadku jej braku, rozliczeniem najmu zajmuje się Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
+
Auto zastępcze z naszej wypożyczalni otrzymujesz od nas bezgotówkowo. To ważne, żebyś dobrze to zrozumiał. Oznacza to, że auto nie jest wynajmowane darmowo, ale Ty nie poniesiesz kosztów tego wynajmu. Za czas gdy korzystasz z samochodu zastępczego z naszej wypożyczalni samochodów, zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca ma wykupioną polisę OC. Rozliczamy się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy kolizji, co za tym idzie, nie musisz załatwiać uciążliwych formalności i angażować swoich środków. Wszystko załatwimy za Ciebie.
+
W naszej wypożyczalni samochodów jako nasz klient możesz liczyć na kompleksową obsługę i indywidualne podejście. Oznacza to, że zorganizujemy Ci pomoc drogową na miejsce zdarzenia, a jeśli Twoje auto zostało holowane, przetransportujemy je do wybranego przez Ciebie warsztatu. Dzięki współpracy z najlepszymi warsztatami w naszym regionie, zorganizujemy naprawę Twojego auta, zgłosimy szkodę i będziemy monitorować korespondencję z ubezpieczycielem w Twoim imieniu, na bieżąco informując Cię o postępach w Twojej sprawie. Jeśli zajdzie taka potrzeba otrzymasz od nas bezpłatną pomoc prawną w związku z Twoją kolizją.
+
To nieprawda. Fakt zarejestrowania więcej niż jednego pojazdu nie oznacza, że możesz z niego korzystać. To przypadek indywidualny i dlatego prosimy, żebyś się z nami skontaktował a udzielimy Ci szczegółowych informacji.
+
Tak, jako poszkodowany masz prawo dowolnie wybrać usługodawcę i ubezpieczyciel nie może Ci tego prawa ograniczyć jak również nie może narzucić wypożyczalni, z której masz korzystać. Jako poszkodowany masz prawo nie tylko dowolnie wybrać wypożyczalnie samochodów, ale również warsztat naprawczy oraz usługodawcę pomocy drogowej. Pamiętaj, że wynajmijgo.pl zapewni Ci wszystkie te usługo bezgotówkowo
+
Tak, podobnie jak pomoc drogową. Zapewnimy Ci takie same warunki jak w Polsce, w krajach Unii Europejskiej oraz krajach EOG. Jeśli zgłosisz ten fakt bezpośrednio z miejsca zdarzenia, poślemy po Ciebie pomoc drogową z autem zastępczym, a zgłoszeniem szkody zajmiemy się w Polsce, gdy Ty nadal możesz kontynuować podróż lub pobyt na wakacjach.


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORUŃ - WYNAJMIJGOPlac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń
Telefon 733 154 154
  • STRONA GŁÓWNA
  • O NAS
  • AUTO ZASTĘPCZE
  • POMOC DROGOWA
  • FAQ
  • KONTAKT
Realizacja Soma System