Wynajmijgo.pl - Wynajem samochodow

Wypożyczalnia samochodów w toruniu

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie wynajmu aut

WYPOŻYCZ SAMOCHÓD OSOBOWY


WYNAJMIJ BUSA


SKORZYSTAJ Z POMOCY DROGOWEJ

Pomoc drogowa z Torunia 24h! Tel: 733 154 154
Nasza wizja idealnej obsługi klienta opiera się na kompleksowości. Dlatego poszerzyliśmy swoje możliwości pomocy naszym klientom o pomoc drogową.

Nasze doświadczenie pokazuje nam, że kolizja to ogromny stres dla jej uczestników. W stresie myśli się zupełnie inaczej, działa się w emocjach, często negatywnych.

Czasem niewielkie kolizje dla uczestników wydają się być scenami z najstraszniejszych horrorów.

Na szczęście mamy na to rozwiązanie.

Wystarczy, że zadzwonisz do nas z miejsca zdarzenia, niezależnie czy jesteś poszkodowanym, czy sprawcą. Szybko i profesjonalnie pomożemy Ci przewieźć Twoje rozbite auto na wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli jesteś poszkodowanym, holowanie zapewnimy Ci w systemie bezgotówkowym, a koszt pokryje polisa OC sprawcy zdarzenia. Jednocześnie samochód pomocy drogowej podstawi Ci samochód zastępczy, żebyś mógł kontynuować swoją podróż.

Gdy zdarzenie ma miejsce podczas pobytu na wakacjach, nie musisz rezygnować z urlopu, zapewnimy Ci pomoc drogową, holując Twoje auto do wskazanego przez Ciebie lub poleconego przez nas warsztatu. Ty otrzymujesz samochód zastępczy i kontynuujesz swój urlop. Co najważniejsze, pomoc drogową zapewnimy Ci na terenie krajów UE oraz wybranych krajów spoza Unii.

Dysponujemy nowymi, dobrze wyposażonymi holownikami. Nasi kierowcy kompetentnie poinformują Cię o Twoich prawach, doradzą też jak zachować się i postępować na miejscu zdarzenia.

Pamiętaj! Nie jesteś sam, nie musisz wszystkiego wiedzieć, zapewnimy Ci pomoc i doradztwo.

Mamy ten atut, że mieścimy się w centralnym punkcie kraju, w Toruniu. Nasza pomoc drogowa dostępna jest dla każdego kto jej potrzebuje. Poza systemem bezgotówkowym, jako nasz klient otrzymasz indywidualne warunki, to Ty podejmujesz decyzję, czy chcesz z nich skorzystać.

Dzięki naszej pomocy drogowej kolizja boli mniej. Uwierz, kiedyś będziesz się z tego śmiał i opowiadał znajomym.WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORUŃ - WYNAJMIJGOPlac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń
Telefon 733 154 154
  • STRONA GŁÓWNA
  • O NAS
  • AUTO ZASTĘPCZE
  • POMOC DROGOWA
  • FAQ
  • KONTAKT
Realizacja Soma System