Wynajmijgo.pl - Wynajem samochodow

Wypożyczalnia samochodów w toruniu

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie wynajmu aut

WYPOŻYCZ SAMOCHÓD OSOBOWY


WYNAJMIJ BUSA


SKORZYSTAJ Z POMOCY DROGOWEJ

O nas
Wyobraź sobie.
Dzień jak każdy, budzisz się rano, pijesz swoją ulubioną kawę. Jak co dzień zakładasz idealnie wyprasowaną koszulę i w końcu jesteś gotowy. Wiesz doskonale jakie obowiązki na Ciebie czekają. Wsiadasz do auta i wyruszasz w swoją codzienną podróż. Widzisz znajomych ludzi, mijasz znajome budynki czujesz, że zapowiada się dobry dzień. Jesteś uważnym kierowcą, zwracasz uwagę na innych uczestników ruchu, rowerzystów pieszych… Jesteś uprzejmym kierowcą, wiesz, że inni też są w swojej codziennej podróży dlatego zatrzymujesz się przed przejściem dla pieszych. Tak to będzie dobry dzień…
I nagle czujesz jak w Twoje auto uderza inne z tyłu, niespodziewanie i gwałtownie. Słyszysz trzask wgniatającej się pokrywy bagażnika, dźwięk pokruszonych lamp, czy szyba jest cała? Wzbiera w Tobie bezsilność bo to przecież Twój jedyny środek lokomocji, którym jeździsz do pracy, odbierasz dzieci ze szkoły, robisz zakupy, wybierasz się na wycieczki, odwiedzasz znajomych. Przez czyjąś nieuwagę zostałeś tego pozbawiony. W głowie już masz świadomość, że od teraz do pracy będziesz musiał chodzić na pieszo, no i te formalności z odszkodowaniem. Przecież wiesz, że ubezpieczyciel będzie się bronił przed wypłatą całości. Auto trzeba holować co przecież kosztuje, i jeszcze fakt, że to wszystko dzieje się nie z Twojej winy.
Tak, znamy takie historie doskonale.

Wynajmijgo.pl wypożyczalnia aut w Toruniu

, powstała właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty. W chwilach zwątpienia wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń i Twój dzień nadal będzie dobrym dniem.
Gdy skontaktujesz się z nami, Twoje auto zostanie sholowane bezgotówkowo, co oznacza, że hol nie będzie stanowił dla Ciebie żadnego kosztu. Jednocześnie podstawimy Ci auto zastępcze, które również otrzymasz bezgotówkowo a koszt zostanie pokryty z polisy OC sprawcy wypadku. Autem zastępczym z naszej wypożyczalni będziesz jeździł dokładnie tak, jak do tej pory swoim. Beż żadnego limitu kilometrów, możesz udostępnić je współmałżonkowi i będziesz jeździł nim do czasu naprawy Twojego auta lub dnia wypłaty odszkodowania. Nasza wypożyczalnia aut zapewni Ci komfortowe, zadbane auto zastępcze, dzięki czemu masz pewność, że bezpiecznie będziesz mógł dalej podróżować. Zajmiemy się również wszelkimi formalnościami w kontaktach z ubezpieczycielem sprawcy i będziemy Cię przed nim reprezentować a Ty oszczędzisz swój bezcenny czas.
Ale ta historia jeszcze się nie kończy… Wychodzimy naprzeciw sugestiom naszych klientów. Otwieramy się szerzej na ich potrzeby. Dlatego od teraz do Waszej dyspozycji nasza wypożyczalnia aut Wynajmijgo.pl oddaje auta w systemie przedpłaconym.

Wypożyczymy Ci auto na czas pobytu w naszym regionie, na tak długo, jak będzie Ci potrzebne na jasnych i korzystnych warunkach. Możesz liczyć na naszą pomoc w podstawieniu i odbiorze auta a także dajemy Ci gwarancję, że zadbamy o Ciebie w sposób indywidualny.
Zostań naszym klientem już dziś i sprawdź co możesz dodatkowo zyskać!


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORUŃ - WYNAJMIJGOPlac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń
Telefon 733 154 154
  • STRONA GŁÓWNA
  • O NAS
  • AUTO ZASTĘPCZE
  • POMOC DROGOWA
  • FAQ
  • KONTAKT
Realizacja Soma System